KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14409207
nr 1440 9207
Akvareller
3 st. Japan. Signerade, yttermått inklusive ram: 38x26, akvarell
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:22:35
100 kr
350 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)